روزشمار برگزاری همایش
محاسبه...

درباره همایش

با استعانت از خداوند متعال، اولین همایش ملی نگرش های نوین در مديريت، حسابداري و اقتصاد توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش در تاریخ 9 اسفندماه 1397 در شهرستان رودسر و با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات و ارائه دستاوردهای محققان و پژوهشگران این حوزه، گسترش و توسعه فضای تعامل بین سطوح مختلف راهبردی و عملیاتی، فراهم کردن زمینه انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و کاربردی در این حوزه، ارائه موضوعات جدید و استاندارد نوین، معرفی و بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش ها، تجربه ها و نوآوری های علمی دانشگاه ها و نیل به توسعه پایدار با همکاری اساتيد دانشگاه های معتبر سراسر کشور و فعالان، دانشجویان، پژوهشگران، اندیشمندان کلیه مراکز پژوهشی و دیگر سازمان های مدیریتی برگزار خواهد شد.
این همایش فرصتی برای نمایش دستاوردها و تواتمندی های علمی پژوهشگران می باشد. امید است این رویداد علمی امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط را به منظور بررسی عمیق تحولات پیش روی را فراهم آورده و با بهره گیری از نتایج آن، برنامه ریزی لازم و کافی در جهت تکامل و توسعه علمی کشور، انجام پذیرد.

مزایای شرکت در همایش:

– نمایه سازی تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه علمی سیویلیکا

– ارائه لوح فشرده (Full Text)، مجموعه مقالات همایش، ارائه گواهینامه پذیرش مقاله که مزین به هولوگرام و مهر برجسته همایش و امضاء دبیر علمی همایش که از اساتید باتجربه می باشند.

– حضور و سخنرانی اساتید دانشگاه های معتبر

– ارائه گواهی حضور به شرکت کنندگان بدون مقاله

– برگزاری کارگاهای آموزشی کاربردی همراه با ارائه مدرک معتبر

– چاپ مقالات در مجلات داخلی و خارجی

– دریافت هدایای اسپانسری

 

تاریخ های مهم

آخرین مهلت ارسال مقاله : 1397/12/06

آخرین مهلت ثبت نام :  1397/12/06

اعلام لیست نهایی مقالات پذیرفته شده : 1397/12/07

آخرین مهلت ارسال فایل پاورپوینت یا پوستر : 1397/12/07

تاریخ برگزاری کنفرانس : 1397/12/09