روزشمار برگزاری همایش
محاسبه...

1-تمديد مجدد ارسال مقالات و برگزاري همايش

پیرو درخواست های مکرر محققين و نويسندگان عزیز مبنی بر تمدید زمان ارسال مقالات و برگزاری کنفرانس، زمان برگزاری کنفرانس به تاریخ 9 اسفندماه 1397 موکول گشته و آخرین مهلت ارسال مقالات به مورخ 6 اسفندماه 1397 تغییر یافت لازم به ذکر است که تاریخ مذکور (زمان برگزاری کنفرانس) به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

جهت برقراري تماس مي توانيد از طريق شماره تماس (09039202773)، آي دي تلگرام (Managerconf@) و پست الكترونيكي (Managerconf.uni@gmail.com) همايش اقدام فرماييد.

 

2-فقط يك شماره تماس با شما ارتباط برقرار خواهد كرد (97/08/10)

 اخيراً تماس هايي بصورت تلفني با محققين يا نويسندگان مبني بر واريز وجه يا همكاري هاي علمي صورت گرفته است كه مربوط به “همايش ملّي نگرش هاي نوين در مديريت، حسابداري و اقتصاد” نمي باشد. زيرا شماره تماس همايش حاضر در قسمت “تماس با ما” ذكر شده است. همچنين توجه فرماييد فقط از طريق اين شماره با محققين ارتباط برقرار خواهد شد.

 

3- تمدید مهلت ارسال مقالات و برگزاري همايش

پیرو درخواست های مکرر پژوهشگران عزیز مبنی بر تمدید زمان برگزاری کنفرانس، زمان برگزاری کنفرانس به تاریخ 14 آذرماه 1397 موکول گشته و آخرین مهلت ارسال مقالات به مورخ 11 آذرماه 1397 تغییر یافت.

 

4- ارسال گواهی مقالات(زود موعد) فقط براي محققيني كه قبل از تاريخ 10 شهريورماه اقدام نموده اند (97/06/07)

با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در شورای سیاست گذاری همايش به اطلاع آن دسته از پژوهشگرانی که تا قبل از تاريخ 10 شهريورماه اقدام به ارسال مقاله نموده اند، مقاله آنان تأييد شده است و نيازمند گواهي زود موعد بودند، مي رساند كه گواهينامه ها براي آنان در شهريورماه ارسال خواهد شد.

 

5- چگونگي پرداخت هزينه هاي همايش (97/06/06)

جهت واريز هزينه مقالات تأييد شده، مي توانيد از طريق شماره حساب بانك ملي “دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودسر و املش” اقدام فرماييد. براي آگاهي بيشتر، كليك نماييد.

 

6-  ارسال پكيج همايش (ارائه لوح فشرده (Full Text)، مجموعه مقالات همایش، ارائه گواهینامه پذیرش مقاله که مزین به هولوگرام و مهر برجسته همایش و امضاء دبیر علمی همایش) (97/05/13)

به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیرخانه اجرایی همايش، آن دسته از پژوهشگرانی که امکان حضور در روز برگزاری همايش را ندارند، دبیرخانه بعد از برگزاری همايش، اصل گواهی پذیرش مقاله به همراه سی دی مجموعه مقالات را به صورت رایگان به آدرسی که در هنگام ثبت‌نام درج شده است ارسال می نماید، لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام آدرس پستی را دقیق وارد نمایند.

 

7- فراخوان ارسال مقاله به اوّلین همایش ملّی نگرشهای نوین در مدیریت، حسابداری و اقتصاد (97/05/05)

امروزه انجمن ها و همایش های علمی و تخصصي تجلّی تلاش یک جامعه علمی و آکادمیک برای برقراری ارتباط میان اعضای دانشگاهی، مدیران، کارآفرینان و متخصصان در جهت تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات و ارائه دستاوردهای علمی و کاربردی و سرانجام توسعه دانش نوین می باشند. یکی از عوامل مؤثر در فرایند توسعه علمی کشور عزیزمان ایران، همایش ها و کنفرانس های علمی و تخصصی می باشد که اهمیت برگزاری آنها در جهت ارائه راهکارهای نوین و کاربردی برای حل معضلات و مشکلات حوزه های مختلف است، بر این اساس “همایش ملّی نگرشهای نوین در مدیریت، حسابداری و اقتصاد” با حمایت دانشگاه ها و مراکز علمی، همکاری و حمایت سازمانها و شرکتهای پیشرو در عرصه علم و صنعت با عنایت به گستردگی زمینه‌ های علمی و نیاز روزافزون به تبادل نظر و گسترش نگرش های نوین در زمینه‌ های علوم مدیریت، حسابداری و اقتصاد، سعی دارد تا با برگزاری هر چه با شکوه تر این رویداد، اولویت های علمی و پژوهشی را با نیازهای موجود، شرایط را برای ظهور و بروز پتانسیل های عرصه صنایع داخلی تقویت نماید.

لذا بدین طریق، از اساتید، صاحبنظران، دانشجویان، کارشناسان، پژوهشگران، کارآفرینان و علاقمندان محترم در حوزه های مختلف مدیریت، حسابداری و اقتصاد دعوت به عمل می آید که در صورت تمایل به ارائه مقاله یا مشارکت فردی و گروهی در این همایش، نسبت به ارسال مقالات به دبیرخانه اقدام فرمایند.

 

8- ايجاد كانال سروش اوّلین همایش ملّی نگرشهای نوین در مدیریت، حسابداری و اقتصاد (97/05/05)

با عرض سلام خدمت تمامی اعضای محترم. این کانال به منظور اطلاع رسانی در خصوص اوّلین همایش ملّی نگرشهای نوین در مدیریت، حسابداری و اقتصاد ایجاد شده است. شما عزیزان می توانید آخرین تغییرات و اطلاعات را از این طریق دریافت نمایید. ضمناً محققين محترم مي توانند فايل فرمت هاي فارسي و انگليسي همايش را از اين كانال دانلود نمايند.

managerconf.ir@

 

9- انواع روش های ارائه مقاله در همايش (97/05/05)

در اين همايش، مقالات به صورت پژوهشی، مروری، مطالعات موردی، انواع روش های کمی و کیفی و … قابل ارائه بوده و به سه شکل زیر پذیرفته خواهند شد:

الف) ارائه (شامل شفاهی یا سخنرانی)

ب) پوستر

 ج) چاپ در مجموعه مقالات

لازم به ذکر است تمامی مقالاتی که پذیرش نهایی گردند در هر سه حالت در مجموعه مقالات (CD) انتشار می یابند.