روزشمار برگزاری همایش
محاسبه...

اخذ مجوز ISC و نمایه شدن همايش در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

طبق قوانین جدید وزارت علوم تنها مقالات پذیرش شده توسط کنفرانس های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند، لذا به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند که اولين همايش ملّي نگرش هاي نوين در مديريت، حسابداري و اقتصاد در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام نمایه گردیده است.

 

مهلت ارسال مقالات مجدداً تمديد شد

پیرو درخواست های مکرر محققين و نويسندگان عزیز مبنی بر تمدید زمان ارسال مقالات و برگزاری کنفرانس، زمان برگزاری کنفرانس به تاریخ 9 اسفندماه 1397 موکول گشته و آخرین مهلت ارسال مقالات به مورخ 6 اسفندماه 1397 تغییر یافت.

جهت برقراري تماس مي توانيد از طريق شماره تماس (09903364507) و پست الكترونيكي (Managerconfz@gmail.com) همايش اقدام فرماييد.

در صورتی که مقالات نویسندگان محترم مورد پذیرش قرار گرفته است، لطفاً نسبت به پرداخت هزینه چاپ مقالات اقدام شود.

 

لطفاً قبل از ارسال مقالات، فرمت فارسي و يا انگليسي تعیین شده در همايش را دانلود كرده و مطابق آن نسبت به آماده سازی و ارسال مقالات اقدام کنید.

خواهشمند است به همراه فايل ورد مقاله، فايل مشخصات ثبت نامي نیز، صرفاً به آدرس ایمیل کنفرانس ارسال گردد.

 

توجه خیلی مهم:

شماره تلفن های تماس و ایمیل کنفرانس تغییر یافته است. لطفاً دقت بفرمایید.

 

برنامه هاي همايش

 

سخنراني اساتيد                                      دوره هاي آموزشي

 

ارائه مطالعات موردي                                   جلسات پرسش و پاسخ

 

نمايشگاه جانبي

 

معرفي همايش

با استعانت از خداوند متعال، “اولین همایش ملّی نگرش های نوین در مديريت، حسابداري و اقتصاد” توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش در تاریخ 14 شهریور 1397 در شهرستان رودسر و با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات و ارائه دستاوردهای محققان و پژوهشگران این حوزه، گسترش و توسعه فضای تعامل بین سطوح مختلف راهبردی و عملیاتی، فراهم کردن زمینه انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و کاربردی در این حوزه، ارائه موضوعات جدید و استاندارد نوین، معرفی و بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش ها، تجربه ها و نوآوری های علمی دانشگاه ها و نیل به توسعه پایدار با همکاری اساتيد دانشگاه های معتبر سراسر کشور و فعالان، دانشجویان، پژوهشگران، اندیشمندان کلیه مراکز پژوهشی و دیگر سازمان های مدیریتی برگزار خواهد شد.
این همایش فرصتی برای نمایش دستاوردها و تواتمندی های علمی پژوهشگران می باشد. امید است این رویداد علمی امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط را به منظور بررسی عمیق تحولات پیش روی را فراهم آورده و با بهره گیری از نتایج آن، برنامه ریزی لازم و کافی در جهت تکامل و توسعه علمی کشور، انجام پذیرد.

 

مزاياي ثبت نام در همايش

– نمایه سازی تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه علمی سیویلیکا

– ارائه لوح فشرده (Full Text)، مجموعه مقالات همایش، ارائه گواهینامه پذیرش مقاله که مزین به هولوگرام و مهر برجسته همایش و امضاء دبیر علمی همایش که از اساتید باتجربه می باشند.

– حضور و سخنرانی اساتید دانشگاه های معتبر

– ارائه گواهی حضور به شرکت کنندگان بدون مقاله

– برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی همراه با ارائه گواهی معتبر

– چاپ مقالات در مجلات داخلی و خارجی

– دریافت هدایای اسپانسری

 

تاریخ های مهم

آخرین مهلت ارسال مقاله : 1397/12/06

آخرین مهلت ثبت نام :  1397/12/06

اعلام لیست نهایی مقالات پذیرفته شده : 1397/12/07

آخرین مهلت ارسال فایل پاورپوینت یا پوستر : 1397/12/07

تاریخ برگزاری کنفرانس : 1397/12/09

 

 

نمايه سازي مقالات در سايت سيويليكا

طبق هماهنگي هاي به عمل آمده با سايت سيويليكا كه بانك مقالات علمي كشور مي باشد، مقالات تأييد شده اين همايش در سايت مذكور نمايه خواهد شد.

 

نمايه سازي مقالات در سايت ISC

طبق هماهنگي هاي به عمل آمده با سايت ISC كه بانك مقالات علمي كشور مي باشد، مقالات تأييد شده اين همايش در سايت مذكور نمايه خواهد شد.

 نظرات بسته شده است.